עמוד הבית
>
מי אנחנו
מי אנחנו

כמו בחיים עצמם, כשאנו מחפשים לבנות, לרכוש או לשכור את הבית העתידי שלנו עלינו להתייעץ עם אנשי מקצוע, לחפש ולהיעזר בכלים שונים כדי למצוא את בית חלומותינו. מציאת לוקיישן עבור צילומים או הפקה נשען על אותו עיקרון של מציאת הבית והגשמת החזון שלנו, וכאן חברים ה"המאגר לוקיישנים" נכנס לתמונה, אנחנו הכלי הכי חשוב במציאת הלוקיישן המושלם. תסמכו עלינו!

"המאגר לוקיישנים" היא חברה שמחזיקה בגאווה נתח מכובד בשוק מציאת הלוקיישנים לצילומים עם יותר מ 15 שנה בתחום. החברה הוקמה על-ידי גולן חי בטוב שכיום עומד בראשה.

אצלנו ב"המאגר לוקיישנים" מתמחים במציאת לוקיישנים לכל סוגי ההפקות, מהפקות קטנות ואינטימיות כמו הפקת סטילס, דרך הפקות סושיאל ועד הפקת גדולות כמו פרסומות, סדרות וסרטים.

ברשותנו מאגר עולה על גדותיו של כל סוגי הנכסים לכל סוגי ההפקות, ורובם בבלעדיות לנו. זו יכולה להיות דירת סבתא ישנה, בית בעיצוב מודרני ונקי, או וילת פאר, יש לנו הכל מהכל! ברשותנו גם מאגר של מקומות ציבוריים ועירוניים שלהם נוכל להשיג אישורים מיוחדים ולעיתים חריגים עבור צילומים והפקות.

צוות המאגר מתמחה בחיפוש ומציאת הלוקיישן המושלם, אבל, לא רק, אנו מטפחים צוות של מנהלי לוקיישנים מהוותיקים והמקצוענים בתחום. ניהול נכון של הלוקיישן ביום הצילום יכול לקבוע את הצלחתו של יום צילום ואת טיב תוצריו. מנהל הלוקיישן שלנו לרשות הלקוח למענה מקצועי ומקיף, החל מבחירת הלוקיישן, דרך ההקמות ויום הצילום ועד החזרת הלוקיישן לבעליו בתום ההפקה.

בין לקוחתינו תוכלו למצוא משרדי פרסום, בימאים ומפיקים, חברות אופנה וגם אנשים פרטיים שחלמו על הלוקיישן המשולם לאירוע המושלם.

לא מצאת מה שחיפשת? צריך עוד מידע?
מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם